THE KILLERS

Forum sojuszu Killers gry Emipre NK

Ogłoszenie

Witamy na forum sojuszu Killers gry Empire NK Wszyscy nowi użytkownicy muszą poczekać na nadanie odpowiednich uprawnień. Za utrudnienie przepraszamy. Miłej gry.

#1 2011-12-21 16:09:28

Klaudia

Gość

Podanie.

1. Nick z gry - IClaudia
2. Wiek - 16 w tym roku stuknęło.
3. Doświadczenie z gier typu plemiona,travian,ogame - właściwie z tych gier nie mam żadnego, jedyna gra jaka nasuwa mi się na myśl to... Menelgame. Chociaż nie wiem czy pasuje do tego.
4. Jak często wchodzisz na konto - codziennie.
5. Coś od siebie:
* Kupno rubinów nie byłoby problemem.
* Wiem, że moje konto ma potencjał zdechłego kota, ale dopiero je rozwijam. Nazbieram rubinów, to myślę, że ruszy się jakoś i pod względem surowców i sił militarnych itp. Jednakże jak mój poziom Was przerazi i mnie nie przyjmiecie, to zrozumiem
* Nurtuje mnie tylko jeszcze, jak wyglądają składki surowców? Tzn ile i jak często.
* Jeżeli chodzi o kulturę i znajomość ortografii, to nie ma z tym większych problemów.
* Na koniec - może na razie słabo wypadam, ale w wypadku, gdybyście mnie przyjęli, to starałabym się, aby współpraca była bezproblemowa i starałabym się pomagać, ile by mi tylko na to tylko sytuacja pozwalała.

Pozdrawiam

 

#2 2011-12-23 11:54:42

Keros

Admin

Zarejestrowany: 2011-11-04
Posty: 103
Punktów :   

Re: Podanie.

Nie liczy się poziom a ilość honoru jaką posiadasz. U Ciebie jest to 0 Szkoda bardzo ale popracuj nad tym honorkiem i gdy tylko będzie miejsce coś się pomyśli.

Honor u nas minimum to okrągłe 1000 pkt

Offline

 

#3 2011-12-24 15:15:21

Klaudia

Gość

Re: Podanie.

Okej Zostało mi jeszcze parę dni ochrony, więc myślę, że potem wezmę się do boju.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skokitrener.pun.pl www.jaysean.pun.pl www.magiczna-arena.pun.pl www.hanys-riders.pun.pl www.genealogia.pun.pl