THE KILLERS

Forum sojuszu Killers gry Emipre NK

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy na forum sojuszu Killers gry Empire NK Wszyscy nowi użytkownicy muszą poczekać na nadanie odpowiednich uprawnień. Za utrudnienie przepraszamy. Miłej gry.

#1 2011-12-21 16:09:28

Klaudia

Gość

Podanie.

1. Nick z gry - IClaudia
2. Wiek - 16 w tym roku stuknęło.
3. Doświadczenie z gier typu plemiona,travian,ogame - właściwie z tych gier nie mam żadnego, jedyna gra jaka nasuwa mi się na myśl to... Menelgame. Chociaż nie wiem czy pasuje do tego.
4. Jak często wchodzisz na konto - codziennie.
5. Coś od siebie:
* Kupno rubinów nie byłoby problemem.
* Wiem, że moje konto ma potencjał zdechłego kota, ale dopiero je rozwijam. Nazbieram rubinów, to myślę, że ruszy się jakoś i pod względem surowców i sił militarnych itp. Jednakże jak mój poziom Was przerazi i mnie nie przyjmiecie, to zrozumiem
* Nurtuje mnie tylko jeszcze, jak wyglądają składki surowców? Tzn ile i jak często.
* Jeżeli chodzi o kulturę i znajomość ortografii, to nie ma z tym większych problemów.
* Na koniec - może na razie słabo wypadam, ale w wypadku, gdybyście mnie przyjęli, to starałabym się, aby współpraca była bezproblemowa i starałabym się pomagać, ile by mi tylko na to tylko sytuacja pozwalała.

Pozdrawiam

 

#2 2011-12-23 11:54:42

Keros

Admin

Zarejestrowany: 2011-11-04
Posty: 103
Punktów :   

Re: Podanie.

Nie liczy się poziom a ilość honoru jaką posiadasz. U Ciebie jest to 0 Szkoda bardzo ale popracuj nad tym honorkiem i gdy tylko będzie miejsce coś się pomyśli.

Honor u nas minimum to okrągłe 1000 pkt

Offline

 

#3 2011-12-24 15:15:21

Klaudia

Gość

Re: Podanie.

Okej Zostało mi jeszcze parę dni ochrony, więc myślę, że potem wezmę się do boju.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoarena.pun.pl www.pokemonfunn.pun.pl www.pl.pun.pl www.promoto.pun.pl www.magicots.pun.pl